Gembird - Asztali TV-állvány, 45" - 90" - TVS-D90F-01
Azonosító #239967
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-D90F-01
Frissítve23 perce
Típus TV állvány
Extra tulajdonság Fix állású
VESA (furat távolság)
  • 200x200
  • 300x200
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x400
  • 800x400
Max. teherbírás 60kg
Súly 5.75 kg
Termék leírás
Anyag: Acél
Szín: fekete
Támogatott képernyőméret: 45" - 90"
VESA támogatás: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400
Teherbírás: 60 kg
Magasságállítás: 343 ~ 443 mm
Forgatási tartomány: nincs
TV dőlésszöge: nincs
Kábelrendezés: Igen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Gembird - Asztali TV-állvány, 37" - 75" - TVS-D75S-01
  • TV állvány
  • Fix állású
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x400
  • 40kg
Gembird - Asztali TV-állvány (forgatható), 23" - 55" - TVS-D55S-01
  • TV állvány
  • Fix állású
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 40kg
Multibrackets fali rögzítő LCD/PLAZMA/LED konzol L, fix 40-70" fekete színű
  • Fali konzol
  • 800x400
  • 60kg
Techly - Mobil állvány TV LCD/LED/Plazma 30"-65" - 309982
  • Gurulós
  • Állítható magasság
  • Dönthető
  • 200x300
  • 600x200
  • 60kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Asztali TV-állvány, 45" - 90" - TVS-D90F-01 termékről!