Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 32"-75", 45 kg - WM-75ST-01
Azonosító #208707
Gyártó Gembird
CikkszámWM-75ST-01
Frissítve23 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság
  • Dönthető
  • Forgatható
  • Összehajtható
  • Kábelmenedzsment
Max. teherbírás 45kg
Súly 6.44 kg
Termék leírás
Jellemzők
Prémium minőségű, kétkaros, teljesen mozgó fali TV-konzol
A legtöbb 32” - 75”-os LCD/LED TV-t támogatja
VESA-kompatibilis, max. 600 mm x 400 mm
Távolság a faltól: 49 - 491 mm
Akár 100 fokos forgatást és 13 fokos döntést tesz lehetővé
Praktikus kábelvezetők a karokon
Tartalmazza az összes szükséges szerelési anyagot
Specifikációk
Anyag: acél
Max. terhelés: 45,5 kg (32”-75”)
VESA: max 600 x 400 mm
Faltól való távolság: 49 - 491 mm
Szintezés beállítása: ±4°
Döntés -5°/+8°
Forgatás/forgatás: ± 50°
Nettó tömeg: 5,8 kg
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Techly - TV fali tartó TV 40-65" - 301276
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 100x100
  • 200x100
  • 200x200
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x200
  • 600x400
  • 60kg
Manhattan - Falikar TV LED/LCD 17-32" 8kg VESA szabályozható gázrugóval - 461603
  • Fali konzol
  • Forgatható
  • 75x75
  • 100x100
  • 8kg
Equip TV Fali sarok konzol - 650328 (23"-55", Max.: 45kg, dönthető, forgatható, sarokba szerelhető, fekete)
  • 45kg
  • Összehajtható
  • Kábelmenedzsment
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 500x300
  • 600x300
  • 600x400
  • 45kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 32"-75", 45 kg - WM-75ST-01 termékről!