DDR5 G.SKILL Trident Z5 RGB 7600MHz (Intel XMP) 32GB - F5-7600J3646G16GX2-TZ5RK (KIT 2DB)
Azonosító #203806
Gyártó G.Skill
CikkszámF5-7600J3646G16GX2-TZ5RK
Frissítve1 órája
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Memória típus DDR5
Memória kapacitás 32 GB
Órajel 7600 MHz
Kiszerelés KIT (2db)
Hűtőborda Magasbordás
Hűtőborda színe
  • Fekete
  • RGB Led
Időzítés CL36
Termék leírás
Memory Type
DDR5
Capacity
32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)
7600 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)
Tested Voltage (XMP/EXPO)
1.40V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking
Non-ECC
SPD Speed (Default)
4800 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.10V
Fan Included
No
Warranty
Limited Lifetime
Features
Intel XMP 3.0 (Extreme Memory Profile) Ready
Additional Notes
  • Memory kits will boot at the SPD speed at default BIOS settings with compatible hardware.
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
DDR5 G.SKILL Trident Z5 Royal 6400MHz (Intel XMP) 32GB - F5-6400J3039G16GX2-TR5G (KIT 2DB)
  • DDR5
  • 32 GB
  • 6400 MHz
  • KIT (2db)
  • Magasbordás
  • Arany
  • RGB Led
  • CL30
DDR5 G.SKILL Trident Z5 Royal Neo 6000MHz (AMD EXPO) 32GB - F5-6000J2836G16GX2-TR5NG (KIT 2DB)
  • 32 GB
  • 6000 MHz
  • KIT (2db)
  • Magasbordás
  • Arany
  • CL28
DDR5 G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 6000MHz (AMD EXPO) 32GB - F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR (KIT 2DB)
  • 6000 MHz
  • Fekete
  • CL26
DDR5 G.SKILL Trident Z5 Royal 6000MHz (Intel XMP) 32GB - F5-6000J2836G16GX2-TR5G (KIT 2DB)
  • 6000 MHz
  • CL28
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) DDR5 G.SKILL Trident Z5 RGB 7600MHz (Intel XMP) 32GB - F5-7600J3646G16GX2-TZ5RK (KIT 2DB) termékről!