DDR4 G.SKILL Ripjaws V 2400MHz 16GB - F4-2400C17D-16GVR (KIT 2DB)
Azonosító #223556
Gyártó G.Skill
CikkszámF4-2400C17D-16GVR
Frissítve1 órája
Jótállás 120 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Memória típus DDR4
Memória kapacitás 16 GB
Órajel 2400 MHz
Kiszerelés KIT (2db)
Hűtőborda Magasbordás
Hűtőborda színe Piros
Időzítés CL17
Súly 0.2 kg
Termék leírás
Memory Type
DDR4
Capacity
16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
OC Profile Support
None
Tested Speed (SPD)
2400 MT/s
Tested Latency (SPD)
Tested Voltage (SPD)
1.20V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
2400 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.20V
Fan Included
No
Warranty
Limited Lifetime
Features
Additional Notes
  • Memory kits will boot at default BIOS settings with compatible hardware.
  4. PCB color is subject to change without notice.
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.19-én (kedden)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.20-án (szerdán)
GLS Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
DDR4 G.SKILL Flare X (for AMD) 3200MHz 16GB - F4-3200C16D-16GFX (KIT 2DB)
  • DDR4
  • 16 GB
  • 3200 MHz
  • KIT (2db)
  • Magasbordás
  • Fekete
  • CL16
DDR4 G.Skill Sniper X Urban Camo 3000MHz 16GB - F4-3000C16D-16GSXWB (KIT 2DB)
  • 16 GB
  • 3000 MHz
  • KIT (2db)
  • Magasbordás
  • Mintás
  • CL16
DDR4 G.SKILL Trident Z 3200MHz 16GB - F4-3200C16D-16GTZSW (KIT 2DB)
  • 3200 MHz
  • Szürke
  • Fehér
DDR4 KINGSTON FURY RENEGADE 3600MHz 16GB - KF436C16RB2K2/16 (KIT 2DB)
  • 3600 MHz
  • Fekete
  • Szürke
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) DDR4 G.SKILL Ripjaws V 2400MHz 16GB - F4-2400C17D-16GVR (KIT 2DB) termékről!