DDR3 G.SKILL Ares 2400MHz 32GB - F3-2400C11Q-32GAB (KIT 4DB)
Azonosító #223558
Gyártó G.Skill
CikkszámF3-2400C11Q-32GAB
Frissítve2 órája
Jótállás 120 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Memória típus DDR3
Memória kapacitás 32 GB
Órajel 2400 MHz
Kiszerelés KIT (4db)
Hűtőborda Alacsonybordás
Hűtőborda színe Kék
Időzítés CL11
Súly 0.4 kg
Termék leírás
Memory Type
DDR3
Capacity
32GB (8GBx4)
Multi-Channel Kit
Dual/Quad Channel Kit
OC Profile Support
Intel XMP
Tested Speed (XMP)
2400 MT/s
Tested Latency (XMP)
Tested Voltage (XMP)
1.65V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
1333 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.50V
Fan Included
No
Warranty
Limited Lifetime
Features
Intel XMP (Extreme Memory Profile) Ready
Additional Notes
  • Prior to enabling XMP, memory kits will boot at default BIOS settings with compatible hardware.
  4. PCB color is subject to change without notice.
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.20-án (szerdán)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.21-én (csüt.-ön)
GLS Csomagponton
2026.05.21-én (csüt.-ön)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.22-én (pénteken)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.22-én (pénteken)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
DDR3 G.SKILL Sniper 2400MHz 32GB - F3-2400C11Q-32GSR (KIT 4DB)
  • DDR3
  • 32 GB
  • 2400 MHz
  • KIT (4db)
  • Magasbordás
  • Fekete
  • CL11
DDR3 G.SKILL RipjawsX 1600MHz 32GB - F3-1600C9Q-32GXM (KIT 4DB)
  • 32 GB
  • 1600 MHz
  • KIT (4db)
  • Magasbordás
  • Kék
  • CL9
DDR4 Kingston FURY BEAST 3200MHz 32GB - KF432C16BBK2/32 (KIT 2DB)
  • DDR4
  • 3200 MHz
  • KIT (2db)
  • Alacsonybordás
  • Fekete
  • CL16
DDR4 Kingston Fury Beast RGB 3200MHz 32GB - KF432C16BB2AK2/32 (KIT 2DB)
  • DDR4
  • 3200 MHz
  • KIT (2db)
  • Alacsonybordás
  • RGB Led
  • CL16
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) DDR3 G.SKILL Ares 2400MHz 32GB - F3-2400C11Q-32GAB (KIT 4DB) termékről!