Asus - TUF Gaming VG34WQML5A
Azonosító #236433
Gyártó Asus
CikkszámVG34WQML5A
Frissítve28 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 34"
Kijelző max. felbontás 3440x1440
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
Képarány 21:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 250Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync Premium
  • DisplayHDR 400
Súly 10.8 kg
Termék leírás
Model
TUF Gaming VG34WQML5A
Display
Panel Size (inch) : 34
Aspect Ratio : 21:9
Display Viewing Area (H x V) : 797.22 (H) x 333.72 (V)
Display Surface : Anti-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : VA
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Curvature : 1500R
Pixel Pitch : 0.232mm
Resolution : 3440x1440
Color Space (sRGB) : 130%
Color Space (DCI-P3) : 95%
Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/㎡
Brightness (Typ.) : 400cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 4000:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 1ms(GTG), 0.5ms(min.)
Refresh Rate (Max) : 250Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Features
Trace Free Technology : Yes
GameVisual : Yes
Color Temp. Selection : Yes (4 modes)
GamePlus : Yes
PIP / PBP Technology : Yes
HDCP : Yes, 2.3
Extreme Low Motion Blur : Yes
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
GameFast Input technology : Yes
Shadow Boost : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
ASUS Power Sync : Yes
A.I. Assistant Technology : AI Visual
A.I. Assistant Technology : Dynamic Crosshair
A.I. Assistant Technology : Dynamic Shadow Boost
Audio
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 x 2
HDMI(v2.1) x 2
USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI: 30~255 KHz (H) / 48~250Hz (V)
DP: 255~255 KHz (H) / 48~250Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : 31W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Power Consumption : <31W
Mechanical Design
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+10° ~ -10°)
Height Adjustment : 0~130mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
1/4" Tripod Socket : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 80.78 x 54.06 x 25.00 cm (31.80" x 21.28" x 9.84")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 80.78 x 36.39 x 11.10 cm (31.80" x 14.33" x 4.37")
Box Dimension (W x H x D) : 103.3 x 49.3 x 18.4 cm (40.67" x 19.41" x 7.24")
Weight (Esti.)
Net Weight : 8.1 kg (17.86 lbs)
Net Weight without Stand : 5.8 kg (12.79 lbs)
Gross Weight : 10.8 kg (23.81 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
HDMI cable
Power cord
Quick start guide
USB Type-B to A cable
Warranty Card
L-shaped Screwdriver
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 250Hz
VESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Asus - VU34WCIP-W
  • 34"
  • 3440x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 21:9
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Ívelt kijelző
  • HDR 10
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Anti-Blue Light technológia
  • Adaptive Sync
  • Eye-Care
ViewSonic - VG3419C
  • 34"
  • 3440x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • USB Type-B
  • USB Type-C
  • Lan
  • 21:9
  • 2 x 2W
  • 120Hz
  • 100x100
  • 3,5ms
ASUS - VA34VCPSN
  • 34"
  • Lan
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 4ms
  • Eye-Care
SAMSUNG - ViewFinity S6 S65TC - LS34C650TAUXEN
  • 34"
  • USB 3.0
  • Thunderbolt 3
  • 5W
  • 100Hz