ASUS - TUF Gaming VG27UQ1A
Azonosító #228034
Gyártó Asus
CikkszámVG27UQ1A
Frissítve9 perce
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 160Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync Premium
  • NVIDIA G-Sync
Súly 6.6 kg
Termék leírás
Model
TUF Gaming VG27UQ1A
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 596.736 (H) x 335.664 (V)
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast IPS
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.155mm
Resolution : 3840x2160
Color Space (DCI-P3) : 95%
Brightness (Typ.) : 300cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1
Display Colors : 16.7M
Response Time : 1ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 160Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Features
GamePlus : Yes
HDCP : Yes, 2.3
Low Blue Light : Yes
Multiple HDR Mode : Yes
Audio
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI(v2.1) x 2
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI: 30~255kHz (H) / 48~160Hz (V)
DisplayPort: 356~356kHz (H) / 48~160Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : <32W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Height Adjustment : No
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.48 x 45.5 x 21.38 cm (24.20" x 17.91" x 8.42")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.48 x 36.65 x 5.7 cm (24.20" x 14.43" x 2.24")
Box Dimension (W x H x D) : 68.9 x 16.0 x 47.5 cm (27.13" x 6.30" x 18.70")
Weight (Esti.)
Net Weight : 4.8 kg (10.58 lbs)
Net Weight without Stand : 4.0 kg (8.82 lbs)
Gross Weight : 6.6 kg (14.55 lbs)
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 160Hz
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Ezek is érdekelhetik
AOC - U27P2
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
  • Adaptive Sync
BenQ - PD2705Q - 9H.LJELA.TBE
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.0)
  • USB Type-C
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 60Hz
  • Van
  • Anti-Blue Light technológia
Asus - VY27UQ
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • 2 x 2W
  • 60Hz
  • HDR 10
  • Eye-Care
ASUS - ProArt Display PA279CV
  • 27"
  • USB Type-C
  • USB 3.1
  • 2 x 2W
  • 60Hz