Asus - TUF Gaming VG27AQML5A
Azonosító #234867
Gyártó Asus
CikkszámVG27AQML5A
Frissítve28 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 300Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync Premium
  • NVIDIA G-Sync
Súly 5.9 kg
Termék leírás
Model
TUF Gaming VG27AQML5A
Display
Panel Size (inch) : 27
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm
Display Surface : Anti-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast IPS
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.233mm
Resolution : 2560x1440
Color Space (DCI-P3) : 95%
Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/㎡
Brightness (Typ.) : 300cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 1300:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 1ms(GTG), 0.3ms(min.)
Refresh Rate (Max) : 300Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Features
GameVisual : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
GamePlus : Yes
HDCP : Yes, 2.2
Extreme Low Motion Blur : Yes
ELMB Sync: Yes
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
GameFast Input technology : Yes
Shadow Boost : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
ASUS Power Sync : Yes
A.I. Assistant Technology : AI Visual
A.I. Assistant Technology : Dynamic Crosshair
A.I. Assistant Technology : Dynamic Shadow Boost
Audio
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1) x 2
USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port)
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI:30~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
DP: 223~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
Power Consumption
Power Consumption : <33W*
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+20° ~ -20°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~130mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
1/4" Tripod Socket : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.50 x 53.40 x 21.50 cm (24.21" x 21.02" x 8.46")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.50 x 36.70 x 5.40 cm (24.21" x 14.45" x 2.13")
Box Dimension (W x H x D) : 81.80 x 47.50 x 15.80 cm (32.20" x 18.70" x 6.22")
Weight (Esti.)
Net Weight : 5.8 kg (12.79 lbs)
Net Weight without Stand : 3.6 kg (7.94 lbs)
Gross Weight : 8.0 kg (17.64 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
Power cord
Quick start guide
Warranty Card
L-shaped Screwdriver
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 300Hz
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
ASUS - TUF Gaming VG27AQM5A
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 300Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • Anti-Blue Light technológia
  • NVIDIA G-Sync
ASUS - ProArt Display PA278CV
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI
  • USB 3.1
  • USB Type-C
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 75Hz
  • 100x100
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Magasságállítás
  • 5ms
Asus - TUF Gaming VG27AQML1A-W
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 260Hz
  • 1ms
  • DisplayHDR 400
  • Adaptive Sync
ASUS - ProArt Display PA278CGV
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 144Hz