AOC - Q27G42XNE
Azonosító #229511
Gyártó AOC
CikkszámQ27G42XNE
Frissítve7 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 180Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Adaptive Sync
  • HDR 10
  • Anti-Blue Light technológia
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 5.96 kg
Termék leírás
Display information
Screen size (inch)
27
Screen size (cm)
68.58
Flat / Curved
Flat
Panel treatment
Antiglare (AG)
Pixels per Inch
108.7
Panel resolution
2560x1440
Resolution name
QHD
Aspect ratio
16:9
Panel type
Fast VA
Backlight type
WLED
Max Refresh rate
180 Hz
Response time GtG
1 ms
Response time MPRT
0.5 ms
Static contrast ratio
Viewing angle (CR10)
Display colours
16.7 Million
Brightness in nits
300 cd/m2
Video Features
Sync technology (VRR)
Adaptive Sync
Sync range
Digital Signal Frequency Vertical
HDMI2.0: 48-144Hz / DP1.4: 48-180Hz
Digital Signal Frequency Horizontal
HDMI2.0: 30-230kHz / DP1.4: 30-270kHz
HDR (High Dynamic Range)
HDR 10
Blue Light Technology
Low Blue Light
Colour space (sRGB) CIE 1976 %
Colour space (DCI-P3) CIE 1976 %
93.1
Colour space (Adobe RGB) CIE 1976 %
89.2
Flicker-Free
Flicker Free
Cabinet information
Bezel type (front)
3-sided frameless
Bezel Colour (front)
Black
Bezel finishing (front)
Matt
Cabinet colour (backside)
Black, Red
Cabinet finishing (backside)
Matt
Removable stand
Speakers
Speaker power
2 W x 2
Kensington Lock
Vesa wallmount
100x100
Ergonomic information
Tilt
Gaming Features
Gaming style
Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing
Game mode
RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Gaming convenience
G-menu
Low Input Lag
Game Colour
Shadow Control
Motion Blur Reduction
Crosshair / Dial Point
Frame Counter
Good for Console Gaming
PS5 Compatibility
2560x1440@120Hz
Xbox X Compatibility
2560x1440@120Hz
Xbox S Compatibility
2560x1440@120Hz
Power Consumption
Power supply
Internal
Power consumption on (typical) in watts
27
Power consumption standby in watts
0.5
Power consumption off in watts
0.3
Connectivity information
HDMI
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort
DisplayPort 1.4 x 1
Audio Output
Headphone out (3.5mm)
Product Dimensions
Product dimensions incl. base (WxHxD) mm
613.9 x 449.6 x 197.6
Product dimensions excl. base (WxHxD) mm
613.9 x 366.3 x 51.0
Packaging dimensions (WxHxD) mm
690 x 126 x 454
Gross weight incl. package (in kg)
5.96
Net weight excl. package (in kg)
3.7
Product without stand (kg)
3.31
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Dahua - LM27-E230C
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • HDMI
  • 16:9
  • Nincs
  • 180Hz
  • 75x75
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Anti-Blue Light technológia
Philips - 242S9JML/00
  • 23,8"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • VGA
  • DVI-D
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 75Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
Philips - 275S9JML/00
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • 2 x 2W
  • 75Hz
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
Asus - TUF Gaming VG27WQ3B
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • HDMI (2.0)
  • 2 x 2W
  • 180Hz