AOC - Q27B3CF2
Azonosító #221891
Gyártó AOC
CikkszámQ27B3CF2
Frissítve26 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Adaptive Sync
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • Anti-Blue Light technológia
Súly 0.48 kg
Termék leírás
Display information
SCREEN SIZE (INCH)
27
SCREEN SIZE (CM)
68.6
FLAT / CURVED
Flat
DISPLAY HARDNESS
3H
PANEL TREATMENT
Antiglare (AG)
PIXEL PITCH (MM)
0.2331
PIXELS PER INCH
109
PANEL RESOLUTION
2560x1440
RESOLUTION NAME
QHD
ASPECT RATIO
16:9
PANEL TYPE
IPS
BACKLIGHT TYPE
WLED
MAX REFRESH RATE
100 Hz
RESPONSE TIME GTG
4 ms
RESPONSE TIME MPRT
1 ms
STATIC CONTRAST RATIO
1500:1
DYNAMIC CONTRAST RATIO
20M:1
VIEWING ANGLE (CR10)
DISPLAY COLOURS
16.7M (8bits)
BRIGHTNESS IN NITS
350 cd/m2
COLOR GAMUT
sRGB 99%
PANEL HAZE VALUE
25%
PICTURE ENHANCEMENT
LOCAL DIMMING ZONES
Global Dimming
Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)
Adaptive Sync
DIGITAL SIGNAL FREQUENCY
30k - 115kHz
DIGITAL SIGNAL FREQUENCY VERTICAL
48 - 100 Hz
HDR (HIGH DYNAMIC RANGE)
HDR Ready
BLUE LIGHT TECHNOLOGY
Low Blue Light
COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %
COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1976 %
COLOUR SPACE (DCI-P3) CIE 1931 %
86.4
COLOUR SPACE (DCI-P3) CIE 1976 %
96.2
COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %
86.8
COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1976 %
COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1931 %
83
COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1976 %
COLOUR SPACE (BT 709) CIE 1931 %
COLOUR SPACE (BT 709) CIE 1976 %
COLOUR SPACE (BT 2020) CIE 1931 %
62
COLOUR SPACE (BT 2020) CIE 1976 %
70.1
FLICKER-FREE
Flicker Free
KVM
No
Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)
Ultra Narrow
BEZEL COLOUR (FRONT)
Black
BEZEL FINISHING (FRONT)
Texture
CABINET COLOUR (BACKSIDE)
Black
CABINET FINISHING (BACKSIDE)
Matt
REMOVABLE STAND
SPEAKERS
SPEAKER POWER
2 W x 2
KENSINGTON LOCK
VESA WALLMOUNT
100x100
I/O DEFINE: CONNECTORS ON REAR CABINET
Vertical insert
SOUND ENHANCEMENT
No
VESA MOUNT SCREW SPEC
M4 x 10
PRODUCT COLOR
BUILT-IN SPEAKERS FIRE DIRECTION
Back fire
VESA MOUNT SUPPORT
Yes
MONITORWEBCAM
Ergonomic information
TILT
-5 / +25
HEIGHT ADJUST (MM)
110mm
SWIVEL
PIVOT
Sustainability
TCO Certified
POST-CONSUMER RECYCLED PLASTIC
No (B2C)
CARTON MATERIAL
Paper
CARTON MATERIAL PRINT
Water Print (Brown Carton)
Power Consumption
POWER SUPPLY
Internal
POWER SOURCE
100 - 240V 50/60Hz
POWER CONSUMPTION ON (MAXIMUM) IN WATTS
135
POWER CONSUMPTION ON (TYPICAL) IN WATTS
35
POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS
0.5
POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS
0.3
POWER LED INDICATOR (OPERATION)
White/Blue
POWER LED INDICATOR (STANDBY)
Orange
Connectivity information
HDMI
HDMI 2.0 x 1
DIGITAL HDCP (HDMI VERSION)
HDCP 2.2
USB-C CONNECTIVITY
USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
USB HUB
USB HUB SPEED
USB 3.2 (Gen 1)
USB DOWNSTREAM PORTS
2
USB FAST CHARGE PORT
AUDIO OUTPUT
Headphone out (3.5mm)
THUNDERBOLT IN
0x
THUNDERBOLT OUT
0x
PD FOR USB C/TBT
USB C1 : PD=65W, PD3.0, 5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
USB HUB UP STREAM
D-SUB (VGA)
DVI
RJ45
Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE (WXHXD) MM
616.6 x (398.6-508.6) x 229.8
PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE (WXHXD) MM
616.6 x 45.6 x 356.7
PACKAGING DIMENSIONS (WXHXD) MM
820 x162 x 481
PACKAGING DIMENSIONS (WXHXD) MM (CN)
820 x162 x 481
GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE (IN KG)
8.62
NET WEIGHT EXCL. PACKAGE (IN KG)
5.51
GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE (IN KG) (CN)
8.62
PRODUCT WITHOUT STAND (KG)
3.97
What's in the box
HDMI CABLE
1.5
USB-C TO C CABLE
1.8
POWER CABLE
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
MSI - PRO MP275QPG
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Anti-Blue Light technológia
ASUS - TUF Gaming VG279Q5R
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • Displayport
  • 2 x 2W
  • 200Hz
  • 75x75
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • AMD FreeSync
PHILIPS - 27E1N1600AE/00
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • HDMI
  • USB Type-C
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 4ms
  • HDR 10
Asus - TUF Gaming VG27AQ5A
  • 27"
  • 2 x 2W
  • 210Hz