AOC - CQ27G2U/BK
Azonosító #177136
Gyártó AOC
CikkszámCQ27G2U/BK
Frissítve16 perce
Jótállás 36 hónap
NEM RENDELHETŐ
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 144Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • AMD FreeSync
Súly 0.1 kg
Termék leírás
Monitor color Black
Monitor size 27 inch
Resolution 2560x1440
Refresh rate 144Hz
Response time (mprt) 1 ms
Panel type VA
freesync 48-144
Backlight WLED
Color SRGB coverage 120
FlickerFree
Aspect ratio 16:9
Brightness 250
Contrast (dynamic) 80M:1
Contrast (static) 3000:1
Pixel pitch 0.2745
Active Screen Area 596.736(H)mm x 335.664(V)mm mm
Viewing Angle (CR10) 178/178 º
Colors 16.7 Million
Bezel type Frameless
Weight without stand 4.1 kg
Adobe RGB Coverage (%) 89
OSD languages EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Hard Glass 3H
Connections
Signal input HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.2 x 1
USB
USB Input USB 3.0 x 4
Audio Input Line in
Audio output Headphone out (3,5mm)
Speakers 2 W x 2
Features
Curved screen Curved
Frameless design
Height adjust
Speakers
Whats in the box
HDMI Cable 1,8 m
Displayport Cable 1,8 m
Ergonomics
Pivot
Swivel ­30° ±2° °
Tilt ­3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5° °
Ergonomic height amount 130mm
Base removal
Vesa 100x100
Power
Power supply Internal
Power Source 100 - 240V 50/60Hz
Energy class B
Power Consumption On 28 watt
Power Consumption Off 0.3 watt
Power Consumption Standy 0.3 watt
Dimensions
Product dimensions incl base mm x mm x mm 528.6(H) x 612.37(W) x 227.36(D) mm
Carton dimensions mm x mm x mm 686(W) x 214(D) x 523(H) mm
Net weight excl package kg 5.4 Kg
Gross weight incl package kg 7.8 Kg
Warranty
Warranty period 3 Years
EAN 4038986187114
Regulations
TUV Bauart
CE
Gost
ISPO certified production
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
nem rendelhető
Express kiszállítás GLS-sel
GLS Csomagponton
Házhozszállítás MPL-el
MPL Csomagponton
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
ASUS - TUF Gaming VG27AQA1A
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 170Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync Premium
Asus - TUF Gaming VG27WQ3B
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • VA
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 180Hz
  • 100x100
  • 1ms
  • Ívelt kijelző
  • HDR 10
  • Adaptive Sync
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync
ASUS - BE27AQG
  • 27"
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 120Hz
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Adaptive Sync
  • Eye-Care
ASUS - ProArt Display PA278QV
  • 27"
  • IPS
  • HDMI
  • Mini DisplayPort
  • DVI-DL
  • USB 3.0
  • 2 x 2W
  • 75Hz