Toshiba - 43" 4K UHD Smart TV - 43UV2463DG
Azonosító #244016
Gyártó Toshiba
Cikkszám43UV2463DG
Frissítve17 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 43"
Kijelző háttérvilágítása QLED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Digitális TV vétel
  • DVB-T2
  • DVB-S2
  • DVB-C
Csatlakozók
  • CI kártya foglalat
  • USB 2.0
  • 3xHDMI
  • Jack
  • LAN
  • Optikai hang ki
Audio teljesítmény 2x8 W
VESA Felfogatás 100x100mm
Extra tulajdonság SMART
Súly 10.5 kg
Termék leírás
Kijelző
Kijelző méret43 "
Képátló108,00 cm
Kijelző felbontás3840x2160
Kijelző fényerő250 cd/m2
Alapadatok
SmartIgen
Tuner
  • CI+
  • DVB-T2
  • DVB-S2
  • DVB-C
Hangszóró2x8W
Energia osztály 2021.F
Csatlakozó(k)
USB 2.0 be2 db
HDMI be3 db
Fejhallgató csatlakozóIgen
LANIgen
Optikai hang kiIgen
Fizikai jellemzők
Fali konzol szabványVESA 100x100
Szélesség (max.)96,5 cm
Magasság (max.)62,5 cm
Mélység (max.)25,9 cm
Kijelző
Kijelző méret: 43"
Képátló: 108,00 cm
Kijelző típus: QLED
Kijelző felbontás: 3840x2160
Kijelző fényerő: 250 cd/m2
Alapadatok
Smart: Igen
Tuner: DVB-T-C-S
Hangszóró: 2x8W
Teletext: Igen
Energia osztály 2021.: F
Energiafogyasztás (W): 75 W
CI+: Yes
HDMI™: 3 db
USB: 2 db
Component (YPbPr) in: No
Composite Video/Audio in: No
Scart: No
Ethernet: Yes
Digital Audio Output: Optic
Headphone Out: Yes
Antenna Input: Yes
VGA (PC in - D-Sub15): No
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
96,5 cm
Magasság (max.)
62,5 cm
Mélység (max.)
25,9 cm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.15-én pénteken 15:00 után
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.19-én (kedden)
MPL Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Hisense 43" 43A6Q 4K UHD Smart LED TV
  • 43"
  • LED
  • 4K (3840x2160p)
TCL - 43" 43S5K QLED
  • 43"
  • QLED
  • Full HD (1920x1080p)
XIAOMI - TV A Pro 75" 2026 - ELA5840EU (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 75"
  • QLED
  • 4K (3840x2160p)
  • CI kártya foglalat
  • Optikai hang ki
  • LAN
  • LAN/WIFI
  • WIFI
  • USB 2.0
  • 3xHDMI
  • Bluetooth
  • 400x300mm
  • SMART(Android)
  • 19 KG
XIAOMI - TV Max 85" 2025 - ELA5730EU (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 85"
  • Jack
  • LAN/WIFI
  • WIFI
  • USB 3.0
  • Bluetooth
  • 500x400mm
  • SMART(Android)
  • 30,4 KG
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Toshiba - 43" 4K UHD Smart TV - 43UV2463DG termékről!