Startech - Mobil TV-állvány - STNDMTV100
Azonosító #238633
Gyártó Startech
CikkszámSTNDMTV100
Frissítve7 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus TV állvány
Extra tulajdonság
  • Dönthető
  • Kábelmenedzsment
  • Gurulós
  • Állítható magasság
VESA (furat távolság)
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x400
  • 600x200
  • 600x300
  • 600x400
  • 800x400
  • 800x600
  • 1000x600
Max. teherbírás 100kg
Súly 0.81 kg
Termék leírás
Hardver
Támogatott kijelzők száma
1
Felszerelési lehetőségek
Mobil kosár
VESA lyukminta(k)
200x200 mm
200x300 mm
200x400 mm
300x200 mm
300x300 mm
400x200 mm
400x300 mm
400x400 mm
600x200 mm
600x300 mm
600x400 mm
800x400 mm
800x600 mm
1000x600 mm
Csomagolási információk
Csomag magassága
19,8 cm [7,8 hüvelyk]
Csomag hossza
82,3 cm [32,4 hüvelyk]
Szállítási (csomag) súly
38,1 kg [84,0 font]
Csomag szélessége
1,3 m [4,3 láb]
Csomag mennyisége
1
Teljesítmény
Minimális megjelenítési méret
60"
Maximális megjelenítési méret
100"
Videófal
Nem
Ívelt kijelzőhöz illik
Igen
Minimális magasság
1200 mm [47,2 hüvelyk]
Magasságállítás
Igen
Maximális magasság
1685 mm [66,3 hüvelyk]
Kijelző dönthető
+ 5° / - 10°
Lopásgátló
Nem
Fizikai jellemzők
Szín
Fekete és ezüst
Termék magassága
237,5 cm [93,5 hüvelyk]
Termék hossza
71,0 cm [28,0 hüvelyk]
A termék súlya
34,6 kg [76,4 font]
Termék szélessége
122,0 cm [48,0 hüvelyk]
Anyag
Acél
Mi van a dobozban?
A csomag tartalma
2 - Műanyag fogantyúk
1 - Bal oldali oszlop
1 - Jobb oldali oszlop
1 - TV-rögzítő konzol, bal oldal
1 - TV-rögzítő konzol, jobb oldal
2 - Felső borítók
8 - Nagy távtartók
1 - Kamera csatlakozókonzol
1 - Kamera polc
1 - DVD keresztléc
2 - Gombok
4 db - M6 x 25 mm-es csavar (lapos fejű)
3 db - M4 x 6 mm-es csavar (süllyesztett fejű)
2 db M4 x 6 mm-es csavar (lencsefejű)
1 - DVD polc
6 db M6 x 14 mm-es csavar
8 db M8 x 25 mm-es csavar
1 - Imbuszkulcs
1 - Villáskulcs
4 db M5 x 14 mm-es csavar
4 db M6 x 14 mm-es csavar
4 db M6 x 30 mm-es csavar
4 db M8 x 30 mm-es csavar
4 db M8 x 50 mm-es csavar