Startech - 2,5 hüvelykes, üzem közben cserélhető merevlemez-tálca - SATSASTRX25
Azonosító #238329
Gyártó Startech
CikkszámSATSASTRX25
Frissítve6 órája
Jótállás 12 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
Termék leírás
Környezeti
Üzemi hőmérséklet
0°C és 55°C között (23°F és 95°F között)
Tárolási hőmérséklet
-20°C és 55°C között (-4°F és 131°F között)
Nedvesség
5%~65% relatív páratartalom
Hardver
Meghajtók száma
1
Meghajtó mérete
2,5 hüvelyk
Kompatibilis meghajtótípusok
SAS és SATA
Támogatott meghajtómagasság(ok)
5 mm
7 mm
9,5 mm
12,5 mm
15 mm
Ventilátor(ok)
Nem
Csomagolási információk
Csomag magassága
2,7 cm
Csomag hossza
7,6 cm
Szállítás (csomag) súlya
108,0 g
Csomag szélessége
12,9 cm
Csomag mennyisége
1
Fizikai jellemzők
Szín
Fekete és ezüst
Anyag
Acél és műanyag
Max. meghajtási magasság
15 mm
Termék hossza
11,9 cm
Termék szélessége
7,0 cm
Termék magassága
1,7 cm
A termék súlya
82,0 g
Szoftver
Operációs rendszer kompatibilitás
Operációs rendszertől független; Nincs szükség szoftverre vagy illesztőprogramokra
Mi van a dobozban?
A csomag tartalma
1 - 2,5"-os hot swap merevlemez-tálca