Sony - BZ53L 98" Professzionális kijelző - FW-98BZ53L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
Azonosító #243989
Gyártó Sony
CikkszámFW-98BZ53L
Frissítve23 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 98"
Kijelző háttérvilágítása DIRECT LED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Csatlakozók
  • 4xHDMI
  • USB 2.0
  • USB 3.0
  • Jack
  • Optikai hang ki
  • LAN
VESA Felfogatás 600x400mm
Extra tulajdonság
  • HDR 10
  • SMART(Android)
Súly 67,2 KG
Súly 1.4 kg
Termék leírás
Általános jellemzők
  • Képernyőméret
    98"
  • Fényerő (cd/m²)
    780
  • Kontrasztarány
    5000:1
  • Dinamikus kontrasztarány
  • Válaszidő (szürkéről szürkére, tipikus, ms)
  • Kijelző felbontása (vízszintes x függőleges, képpontok)
    3840 x 2160
  • HDR (nagy dinamikatartományú) kompatibilitás
    Igen (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  • Képarány
    16:9
  • Álló/dönthető kompatibilitás
    Igen
Kijelző jellemzői
  • Fényerő-szabályozás típusa
    Helyi fényerőszabályozás
  • Kijelzőeszköz
    LCD
  • Panel típusa
    VA
  • Háttérvilágítás típusa
    Közvetlen (teljes LED tömb)
  • TRILUMINOS kijelző
    XR Triluminos Pro
  • Színskála (DCI-P3)
    95%
  • Képfeldolgozó
    Kognitív processzor XR
  • Működési idő
    24/7
  • Mélyfekete, tükröződésmentes
    Igen
  • Ködösség (%)
    47%
  • Látószög (jobb/bal)
    178 (89 / 89) fok (CR >10)
  • Látószög (fel/le)
    178 (89 / 89) fok (CR >10)
Videó specifikáció
  • 4:3 Alapértelmezett
  • Videófeldolgozás
    XR 4K felskálázás
  • Mozgásjavító
    XR mozgástisztaság
  • HDMI jel
    4096 x 2160p (24, 60 Hz),
    3840 x 2160p (24, 30, 60, 120 Hz),
    1080p (24, 30, 60, 120 Hz),
    1080i (60 Hz),
    720p (24, 30, 60 Hz),
    480p
Hangspecifikáció
  • Hangszóró pozíciója
    Lefelé lövés + Oldalra hátra
  • Hangteljesítmény
    10W + 10W + 10W + 10W
Professzionális funkciók
  • Pro mód
  • HDMI automatikus ébresztés
  • HTML5 platform
  • Többcsatornás/IPTV
  • Operációs rendszer
    Android TV
  • Beépített tárhely (GB)
    32 GB
Hálózati specifikáció
  • Wi-Fi Direct
  • Wi-Fi tanúsítvánnyal rendelkezik
  • Vezeték nélküli LAN
    Integrált
Kényelmi funkciók
  • USB lejátszási kodekek
  • Képernyőóra
  • Elalváskapcsoló
  • Be-/kikapcsolási időzítő
  • Beépített Chromecast
  • Apple AirPlay
Vezérlési specifikációk
  • IP-vezérlés
  • RS-232C vezérlés
  • HDMI-CEC
Bemenetek és kimenetek
  • HDCP
    HDCP2.3 (HDMI1 / 2 / 3 / 4 esetén)
  • Kompozit videó bemenet(ek)
    Hibrid, középső hangszóró bemenet x1 (oldalsó, mini jack)
  • HDMI bemenetek összesen
    4 (4 oldalas)
  • Analóg audio bemenet (összesen)
    1 (oldalsó analóg átalakítás)
  • Digitális audiokimenet (ek)
    1 (oldalsó)
  • USB portok
    2 (Oldalsó)
  • Ethernet bemenetek
    1 (oldalsó)
Tervezési jellemzők
  • Keret színe
    Fekete
  • Állványtervezés
    Nincs állvány
  • VESA® lyuktávolsággal kompatibilis
  • VESA® lyuktávolság (Sz x Ma)
    600 x 400 mm / 23 5/8 x 15 3/4 hüvelyk
Környezeti specifikációk
  • Képernyőméret WEBES használatra (átló, cm, egész szám vagy első tizedesjegy)
    248 cm
  • Bekapcsolt üzemmódú energiafogyasztás (EPREL)
    154 kWh/1000 óra
  • Energiafogyasztás (készenléti állapotban)
    0,5 W
  • Dinamikus háttérvilágítás-szabályozás
  • Energiatakarékos mód
Tanúsítványok
  • EMC
    B osztály
Mérések
  • TV méretei állvány nélkül (Sz x Ma x Mé)
    2199 x 1255 x 85 mm / 86 5/8 x 49 1/2 x 3 3/8 hüvelyk
  • Csomagolás méretei (Sz x Ma x Mé)
    2330 x 1394 x 283 mm / 91 3/4 x 55 x 11 1/4 hüvelyk
Súly
  • TV súlya állvány nélkül
    67,2 kg / 148,1 font
  • Csomagkarton súlya (bruttó)
    91 kg / 200,5 font
További információk
  • Termékinformációs lap (csak Európában)
    https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1779416
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.19-én (kedden)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.20-án (szerdán)
GLS Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL Csomagponton
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Sony - BZ53L 98" Professzionális kijelző - FW-98BZ53L (TÚLMÉRETES ÁRÚ) termékről!