Samsung 65" QE65LS01BHUXXH The Serif 4K UHD Smart QLED TV (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
Azonosító #243845
Gyártó Samsung
CikkszámQE65LS01BHUXXH
Frissítve11 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 65"
Kijelző háttérvilágítása QLED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Súly 48.1 kg
Termék leírás
Kijelző
Kijelző méret65 "
Képátló163,00 cm
Kijelző típusQLED
Kijelző felbontás3840x2160
Kijelző képfrissítés100 Hz
Alapadatok
SmartIgen
Tuner
  • DVB-T2
  • DVB-C
  • DVB-S2
  • CI+
Hangszóró40W
Üzemi fogyasztás101,0 watt
Energia osztály 2021.F
Csatlakozó(k)
BluetoothIgen
USB 2.0 be2 db
HDMI be4 db
CI kártya foglalatIgen
Optikai hang kiIgen
WiFiIgen
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)147,9 cm
Magasság (max.)136 cm
Mélység (max.)49,9 cm
Technikai paraméterek
GamerIgen
AMD FreeSync kompatibilitásIgen
Lenyűgöző szépség
Tökéletesen illeszkedik minden helyiséghez, minden pillanatban és minden irányból
360 fokos kialakítás
Matt képernyő
Levehető állvány
100%-os színgazdagság és HDR10+
Hirdetések és ajánlások a Smart Hub felhasználói felülettel rendelkező eszközökön
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.15-én pénteken 15:00 után
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.19-én (kedden)
MPL Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung 65" QE65Q8FAAUXXH 4K UHD Smart QLED TV (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 65"
  • QLED
  • 4K (3840x2160p)
TCL - 65" 65P8K QLED (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 65"
  • QLED
  • 4K (3840x2160p)
Samsung 55" QE55QN90FATXXH 4K UHD Smart Neo QLED Mini LED TV (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 55"
Hisense 85" 85E7QPRO 4K UHD Smart Gamer QLED TV (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 85"
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Samsung 65" QE65LS01BHUXXH The Serif 4K UHD Smart QLED TV (TÚLMÉRETES ÁRÚ) termékről!