Samsung 55" UE55U8072FUXXH 4K UHD Smart LED TV (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #230519
Gyártó Samsung
CikkszámUE55U8072FUXXH
Frissítve6 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 55"
Kijelző háttérvilágítása LED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Súly 14.4 kg
Termék leírás
Kijelző
Kijelző méret55 "
Képátló140,00 cm
Kijelző típusLED
Kijelző felbontás3840x2160
Alapadatok
SmartIgen
Tuner
  • DVB-T2
  • DVB-C
  • DVB-S2
  • CI+
Hangszóró20W
Energia osztály 2021.G
Csatlakozó(k)
BluetoothIgen
USB 2.0 be1 db
HDMI be3 db
CI kártya foglalatIgen
LANIgen
WiFiIgen
Fizikai jellemzők
Fali konzol szabványVESA 200x200
Szélesség (max.)122,5 cm
Magasság (max.)75,9 cm
Mélység (max.)19,9 cm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.19-én (kedden)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.20-án (szerdán)
GLS Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL Csomagponton
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Hisense - 55" A6Q | UHD Smart TV 4K 60 Hz - 20015898 (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 55"
  • LED
  • 4K (3840x2160p)
  • DVB-C
  • DVB-T
  • DVB-T2
  • DVB-S
  • DVB-S2
  • CI kártya foglalat
  • 3xHDMI
  • USB 2.0
  • Jack
  • LAN
  • LAN/WIFI
  • WIFI
  • Bluetooth
  • 200x400mm