Gembird - TV fali tartókonzol, PRO sorozat (dönthető), 43"-95" - WM-95T-PRO-01
Azonosító #239922
Gyártó Gembird
CikkszámWM-95T-PRO-01
Frissítve15 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság Dönthető
VESA (furat távolság)
  • 200x200
  • 300x200
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x400
  • 800x400
Max. teherbírás 60kg
Súly 3.16 kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: finom textúrájú fekete
Támogatott képernyőméret: 43"- 95"
VESA kompatibilis: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400
Teherbírás: 60 kg
Profil: 31 mm
Döntési tartomány: 0° ~ -12°
Forgási tartomány: nincs Képernyőszint
: +1° ~ -1°
Szerelés: tömör fal, dupla tartóoszlop (406 mm / 450 mm / 600 mm)
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Harmantrade ML-P14M 23"-37" monitor TV fali tartó fekete
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 75x75
  • 100x100
  • 200x200
  • 400x400
  • 55kg
Sunne Konzol 10-32" - LCD-A503K
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • Forgatható
  • Elfordítható
  • 100x100
  • 75x75
  • 200x100
  • 30kg
Techly - TV fali tartó TV 40-65" - 301276
  • 200x100
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 600x200
  • 600x400
  • 60kg
DIGITUS - teljes mozgástartományú TV fali tartó (37-80") - DA-90454
FRISS
  • Elfordítható
  • Kábelmenedzsment
  • Összehajtható
  • 60kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - TV fali tartókonzol, PRO sorozat (dönthető), 43"-95" - WM-95T-PRO-01 termékről!