Gembird - TV fali tartó (fix), 43"-100" - WM-100F-01
Azonosító #239974
Gyártó Gembird
CikkszámWM-100F-01
Frissítve19 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság Fix állású
VESA (furat távolság)
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 400x600
  • 500x300
  • 500x400
  • 600x200
  • 600x300
  • 600x400
  • 600x600
  • 700x400
  • 800x400
  • 800x500
  • 800x600
  • 900x600
Max. teherbírás 75kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: finom textúrájú fekete
Támogatott képernyőméret: 43"- 100"
VESA kompatibilis: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 mm
Teherbírás: 75 kg
Faltól való távolság: 30 mm
Döntési tartomány: n/a
Forgási tartomány: n/a
Vászonszint: n/a
Telepítés: tömör fal, dupla tartóoszlop (406 mm / 450 mm / 600 mm)
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Gembird - TV fali tartó (dönthető), 37"-86" - WM-86T-01
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 500x300
  • 500x400
  • 600x200
  • 600x300
  • 600x400
  • 75kg
Harmantrade ML-P14S monitor TV 23"-37" fali tartó fekete
  • Fali konzol
  • Fix állású
  • 35kg
Startech - Nagy teherbírású, kereskedelmi minőségű TV fali tartó - FPWFXB1
  • Fix állású
  • 600x600
  • 800x400
  • 800x600
  • 900x600
  • 75kg
Hama Konzol 23-47" - 108770
  • 30kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - TV fali tartó (fix), 43"-100" - WM-100F-01 termékről!