Gembird - Premium full-motion TV wall mount , 32"-55", 30 kg - WM-55ST-02
Azonosító #209044
Gyártó Gembird
CikkszámWM-55ST-02
Frissítve19 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság Összehajtható
VESA (furat távolság)
  • 100x100
  • 400x400
Max. teherbírás 30kg
Súly 3.99 kg
Termék leírás
Single-arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” - 55” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 65 - 610 mm
Allows up to 180 degrees swivel and 12 degrees tilting
Includes all necessary installation materials
Material: Steel
Screen size: 32 - 55"
VESA: 100 x 100 - 400 x 400 mm
Tilt: -5/+8°
Level adjust: ±4°
Swivel: ±90°
Wall distance: 65 - 610 mm
Weight capacity: 30 kg / 66 lbs
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Hama - Falitartó "Motion" Dönthető 400x400 Black - 118069
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 50x50
  • 75x75
  • 100x100
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 30kg
Hama Konzol 23-47" - 108770
  • Fali konzol
  • Fix állású
  • 30kg
Assmann-DIGITUS univerzális LED/LCD monitor fali tartó - DA-90357
  • Dönthető
  • Elfordítható
  • Forgatható
  • Kábelmenedzsment
  • Összehajtható
  • 75x75
  • 200x100
  • 200x200
Sbox LCD-443 23"-55" dönthető dupla karos fali konzol
  • Elfordítható
  • Kábelmenedzsment
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Premium full-motion TV wall mount , 32"-55", 30 kg - WM-55ST-02 termékről!