Gembird - Motorized height adjustable TV floor stand with caster wheels 55"-100" Black - TVS-100T-01
Azonosító #219733
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-100T-01
Frissítve23 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus TV állvány
Súly 44 kg
Termék leírás
Nagy teherbírású acélszerkezet, amely a legnehezebb TV-khez is alkalmas (max. 120 kg)
Motoros magasságállítás távirányítóval
Praktikus polc a felszerelés vagy anyagok számára és állítható magasságú kameratartó
Tartós görgős kerekek reteszelő mechanizmussal
A legtöbb 55" - 100" LCD TV-t támogatja
VESA-kompatibilis, max. 800 mm x 600 mm
TípusKijelző
Méret coll55"-100"
HasználatPadlóállvány
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Motorized height adjustable TV floor stand with caster wheels 55"-100" Black - TVS-100T-01 termékről!