Gembird - Height adjustable TV floor stand with caster wheels 60"-100" Black - TVS-100T-02
Azonosító #219732
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-100T-02
Frissítve23 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus TV állvány
Súly 46 kg
Termék leírás
Fém TV állvány görgős kerekekkel
Nagy teherbírású acélszerkezet integrált TV magasságállítással
Könnyű TV magasságállítás kurblival
Praktikus, állítható magasságú polc
Tartós görgős kerekek reteszelő mechanizmussal
A legtöbb 60" - 100" LCD TV-t támogatja
VESA kompatibilis, max. 1000 mm x 600 mm
TípusKijelző
Méret coll60"-100"
HasználatPadlóállvány
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Height adjustable TV floor stand with caster wheels 60"-100" Black - TVS-100T-02 termékről!