Gembird - Asztali TV-állvány, 37" - 70" - TVS-D70F-01
Azonosító #245594
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-D70F-01
Frissítve22 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus TV állvány
Extra tulajdonság Állítható magasság
VESA (furat távolság)
  • 200x200
  • 300x200
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x400
Max. teherbírás 35kg
Termék leírás
Jellemzők
Asztali TV-állvány
A legtöbb 37–70 hüvelykes LCD TV-t támogatja.
VESA-kompatibilis, max. 600 mm x 400 mm.
Integrált kábelrendezés.
Specifikációk
Anyag: Acél
Szín: fekete
Támogatott képernyőméret: 37" - 70"
VESA támogatás: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400
Teherbírás: 35 kg
Magasságállítás: 590 ~ 730 mm
Forgási tartomány: nincs
TV dőlésszöge: nincs
Kábelrendezés: Igen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Harmantrade P14ST monitor TV 17"-40" fali tartó fekete
  • Fali konzol
  • Fix állású
  • Dönthető
  • 75x75
  • 100x100
  • 200x200
  • 35kg
SUNNE TV fali konzol 32"-55" (32-55-ET)
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 400x400
  • 35kg
Manhattan - gurulós TV állvány - 2 db monitor részére, dönthető (max. VESA : 600 x 400)(37" - 70"-ig)
  • TV állvány
  • Állítható magasság
  • Gurulós
  • 600x400
  • 50kg
Techly - Mobil állvány TV LCD/LED/Plazma 30"-65" - 309982
  • TV állvány
  • Gurulós
  • Állítható magasság
  • 100x100
  • 200x100
  • 200x300
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 600x200
  • 60kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Asztali TV-állvány, 37" - 70" - TVS-D70F-01 termékről!