850W tápegység

Betöltés... Kérjük várjon!

Chieftec - Vega 850W 80+ Gold tápegység - PPG-850-S

  • 850W
  • 80+ Gold
  • Nem moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 + 8 tűs
  • 0 db
  • 4 db
  • Dobozos(BOX)
28 630 Ft

(22 543 Ft + ÁFA)

Chieftec - Atmos 850W 80+ Gold tápegység - CPX-850FC

  • 850W
  • 80+ Gold
  • FULL Moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 és 4+4 tűs
  • 0 db
  • 2 db
  • Dobozos(BOX)
50 750 Ft

(39 960 Ft + ÁFA)

Thermalright - ATX desktop tápegység 850W 80+ Bronze BOX - TR-TB850S
FRISS

Thermalright - ATX desktop tápegység 850W 80+ Bronze BOX - TR-TB850S

  • 850W
  • 80+ Bronz
  • Nem moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 + 8 tűs
  • 0 db
  • 2 db
  • Dobozos(BOX)
23 010 Ft

(18 118 Ft + ÁFA)

DeepCool - PN850D 850W 80+ Gold tápegység

  • 850W
  • 80+ Gold
  • Nem moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 0 db
  • 3 db
  • Dobozos(BOX)
33 970 Ft

(26 748 Ft + ÁFA)

Zalman - TeraMax 850W 80+ Gold tápegység - ZM850-TMX

  • 850W
  • 80+ Gold
  • FULL Moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 + 8 tűs
  • 0 db
  • 6 db
  • Dobozos(BOX)
52 750 Ft

(41 535 Ft + ÁFA)

Thermalright - ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX - TR-AG 850

  • 850W
  • 80+ Gold
  • FULL Moduláris
  • ATX
  • 4+4 tűs
  • 0 db
  • 4 db
34 950 Ft

(27 519 Ft + ÁFA)

Thermalright - ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX TR-SG850S

  • 850W
  • 80+ Gold
  • Nem moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 + 8 tűs
  • 0 db
  • 2 db
  • Dobozos(BOX)
26 010 Ft

(20 480 Ft + ÁFA)

Thermalright - ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX - TR-SG850S-W

  • 850W
  • 80+ Gold
  • Nem moduláris
  • Aktív
  • ATX
  • 4+4 + 8 tűs
  • 0 db
  • 2 db
  • Dobozos(BOX)
27 020 Ft

(21 275 Ft + ÁFA)