Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

GEMBIRD C14 - Schuko adapter

1 040 Ft
(818 Ft + ÁFA)
  • Tápegység (IEC C14->Schuko)
  • 10cm
  • USB A - DVI
  • Adapter

Roline UTP RJ45 8P8C dugó - 10db/cs

1 120 Ft
(881 Ft + ÁFA)
  • RJ45 dugó

DELOCK - DVI 25 -> HDMI M/F - 65024

3 180 Ft
(2 503 Ft + ÁFA)
  • DVI-D (Apa) - HDMI (Anya)
  • Adapter
  • Fekete
  • RJ45 törésgátló
  • Szürke

LogiLink - UTP RJ45 dugó

70 Ft
(55 Ft + ÁFA)
  • RJ45 dugó
  • 50m
  • LC/UPC-LC/UPC
  • 50/125
  • OM2
  • SATA - 5x4pin elosztó
  • 450mm
  • Fekete harisnyázott kábel

Goobay - HDMI Y kábel 10cm 1M/2F - 68783

3 890 Ft
(3 062 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Elosztó
  • 10cm
  • Fekete
  • RJ45 elosztó
  • 15cm
  • Fekete
  • USB A
  • Összekötő
  • 1.5m
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • USB - Ethernet adapter
  • Adapter
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 20cm
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • Alaplapi USB 2.0 (9pin) - USB A 3.0(20pin)
  • Összekötő
  • 20cm
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Szürke

4World - 05340 - ATA-SATA átalakító

3 780 Ft
(2 976 Ft + ÁFA)
  • IDE - SATA