Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • SATA 3
  • 15cm
  • Piros
  • mini DisplayPort - DVI
  • Adapter
  • 1,5m
  • SC/APC-SC/APC
  • 9/125
  • Single mode

Gembird HDMI kábel 7.5m 2.0 M/M fekete

3 360 Ft
(2 645 Ft + ÁFA)
  • HDMI 2.0 (Apa) - HDMI 2.0 (Apa)
  • Összekötő
  • 7,5m
  • 3D támogatás
  • Fekete
  • CAT6
  • 15m
  • Szürke
  • SATA 3
  • 30cm
  • Piros
  • CAT6
  • 10m
  • Szürke
  • Mini USB -> Micro USB
  • Adapter
  • USB 2 (480 Mbit/s)

USB 3.1 C-A OTG kábel 15cm

2 020 Ft
(1 590 Ft + ÁFA)
  • USB A - USB Type-C
  • Összekötő
  • 15cm
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • mini DisplayPort - HDMI
  • Adapter
  • 10cm
  • Fehér

Gembird HDMI M to VGA 15cm Black

3 400 Ft
(2 677 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - VGA (Anya)
  • Adapter
  • 15cm
  • Fekete

DELOCK - DVI-D 24+1 to VGA M/F - 65658

9 210 Ft
(7 251 Ft + ÁFA)
  • VGA (Anya) - DVI-D (Apa)
  • Adapter
  • 20cm
  • Fekete
  • Jack (Sztereó)(Apa) - Jack (Sztereó)(Anya)
  • 12cm