Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

  • USB A - Mini USB
  • Összekötő
  • 1.8m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete
  • USB A
  • Hosszabbító
  • 5m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • USB A - Lightning
  • Összekötő
  • 1m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Világoskék

PLATINET - MicroUSB & Lightning - PUCDPFB1B

2 630 Ft
(2 070 Ft + ÁFA)
  • Micro USB - Lightning
  • Összekötő
  • 1m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete
  • HDMI - DisplayPort
  • Adapter
  • 1m
  • LC/UPC-FC/UPC
  • 9/125
  • OM2

GEMBIRD - USB3.0 - HDMI Adapter

10 910 Ft
(8 590 Ft + ÁFA)
  • USB A - HDMI
  • Adapter

VALUE VGA-HDMI adapter + audio

7 910 Ft
(6 228 Ft + ÁFA)
  • VGA (Apa) - HDMI (Anya)
  • Összekötő
  • 15cm
  • Fekete

Startech - Short High Speed HDMI Cable 30CM

4 160 Ft
(3 275 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Összekötő
  • 30cm
  • Fekete
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Összekötő
  • 3m
  • 3D támogatás
  • Árnyékolt
  • Szőtt borítás
  • Fekete

OMEGA - Micro USB kábel 1.0m OUFBFCG

1 660 Ft
(1 307 Ft + ÁFA)
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 1m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Zöld
  • USB - Ethernet adapter
  • Adapter
  • USB 2 (480 Mbit/s)

HAMA KÁBEL 4POL JACK-2X ALJZAT

2 940 Ft
(2 314 Ft + ÁFA)
  • Jack (Sztereó)(Apa) - Jack (Sztereó)(Anya)
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 2m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fehér
  • HDMI 2.0 (Apa) - HDMI 2.0 (Apa)
  • Összekötő
  • 7,5m
  • Fekete