Szerver

Betöltés... Kérjük várjon!

  • Processzorhűtő
  • Processzorhűtő
Dell EMC torony szerver PE T440 (3.5"), 1x 8C S4110 2.1GHz, 1x32GB, 4x4TB + 4x 8TB NSAS; H730P+, iD9 En., (1+1).
FRISS
  • Xeon Silver 4110 - 2.1GHz (8C/16T)
  • 32GB (1x32GB)
  • Torony (rack-be szerelhető)
  • 5U
  • 20m
  • SC/APC-SC/UPC
  • 9/125
  • Single mode

SUPERMICRO Ház rack 2U 823TQ-653LPB

136 190 Ft
(107 236 Ft + ÁFA)
  • 10m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4

SUPERMICRO Ház rack 2U 825TQ-R720LP

240 510 Ft
(189 377 Ft + ÁFA)

HP szerver memória 16GB 1Rx4 PC4-2400T-R Kit

107 400 Ft
(84 566 Ft + ÁFA)