Szerver

Betöltés... Kérjük várjon!

SUPERMICRO Ház mini 1U 512L-260B

35 080 Ft
(27 622 Ft + ÁFA)
  • Xeon Silver 4114 - 2.2GHz (10C/20T)
  • 32GB (2x16GB)
  • Rack
  • 1U

HP szerver memória 16GB 1Rx4 PC4-2400T-R Kit

100 650 Ft
(79 251 Ft + ÁFA)

DDR4 Fujitsu 2400MHz 16GB - S26361-F3934-L512

76 870 Ft
(60 527 Ft + ÁFA)
  • DDR4
  • 16GB
  • 2400 MHz
  • Single(1db)
Legrand - optikai patch kábel ST-SC (UPS) 2m OM2 - 033072
FRISS
  • 2m
  • ST/SC
  • 50/125
  • OM2
  • SSD
  • 400GB
  • SATA

CONTEG billentyűzet tartó kihúzható

36 030 Ft
(28 370 Ft + ÁFA)

SUPERMICRO - 733T-500B

71 910 Ft
(56 622 Ft + ÁFA)

Netrack univerzális 19" rack sín

7 730 Ft
(6 086 Ft + ÁFA)

DDR3 V7 1600MHz 8GB - V7128008GBDE-LV

32 440 Ft
(25 543 Ft + ÁFA)
  • DDR3
  • 8GB
  • 1600 MHz
  • Single(1db)
  • CL11
Qoltec - optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC 20m OM2 - 54029
FRISS
  • 20m
  • LC/UPC-LC/UPC
  • 50/125
  • OM2
  • HDD 3,5"
  • 4TB
  • NLSAS
  • 7200RPM